Taxi Bratislava

Viacmiestne taxi

Sme tu, aby sme vás pohodlne a spoľahlivo prepravili v rámci vášho mesta a okolia. Nech už plánujete výlet s veľkou skupinou priateľov, firemným tímom alebo rodinou, naše vozidlá sú pripravené vás prepraviť bez problémov.

Zavolať taxi

Je vás viac ?

Taxi 8+1

Naše taxi pre viac ľudí je vybavené dostatočným miestom pre väčšie skupiny cestujúcich. Bez ohľadu na počet pasažierov, môžeme vám poskytnúť vozidlo, ktoré vám poskytne pohodlný a bezpečný priestor. Sme si vedomí, že komfort je dôležitý počas cesty, a preto sme vybavili naše vozidlá pohodlnými sedadlami a dostatkom miesta na nohy pre každého pasažiera.

Okrem toho, naše ceny sú konkurencieschopné a spravodlivé. Ponúkame transparentné a jasným spôsobom vysvetlené tarify, takže nebudete mať žiadne prekvapenia, keď príde na účet. S nami si môžete byť istí, že dostanete kvalitnú službu za férovú cenu

Takže ak potrebujete prepravu pre väčšiu skupinu ľudí, neváhajte a využite naše taxi pre viac ľudí. Stačí nám zavolať alebo si rezervovať cez náš online formulár a my sa postaráme o zvyšok. Tešíme sa na to, že vás prepravíme a poskytneme vám príjemný a bezstarostný zážitok s našou taxislužbou.

Služba Cena
Nástupne
3€
Cena za 1km
1,5€
Minimálne jazdné
35€

Taxi-Taxi Bratislava

LucyLucy
21:01 08 Jun 23
Musím priznať, že som sa zo začiatku obávala ako to bude časovo a cenovo čo sa týka taxíkov, ale som naozaj milo prekvapená. V jeden deň som išla dva razy, oba s iným vodičom, jeden lepší ako druhý. Autá čisté, voňavé, vodiči príjemne naladení, zhovorčiví a nápomocní. Obaja mi povedali, že tak do 10 minút budú pri mne, ale prišli ani nie do 4. Som nad mieru spokojná, ak budem niekedy v Bratislave potrebovať taxi jednoznačne len od vás.
Erik PastierovičErik Pastierovič
13:55 16 Mar 23
Pri objednaní dopredu prišiel taxík 2 min pred dohodnutým časom ... Pekne čisté auto všetko super odporúčam
Adriana ViselkováAdriana Viselková
18:50 01 Mar 23
Bezpochyby najlepšia taxi služba v Bratislave. Šofér bol veľmi milý a priateľský + auto čisté a na úrovni. Určite môžem odporučiť.
Branislav MiadokBranislav Miadok
20:29 17 Oct 22
Pracovne som navštívil Bratislavu a po vystúpení zo stanici som potreboval odvoz 🚕Tak som si vygúglil "TAXI-TAXI Bratislava" a skúsil zavolať. Ozval sa mi príjemný dispečer a preveril, či ma vedia odviesť. Po chvíľke mi oznámil, že do max 5 minút pristavia auto, upresnil aj značku a farbu aby som vedel aké auto mám čakať 🙂Neubehlo ani tých 5 minút a taxík už bol pri mne. Zdvorilo som pozdravil a nastúpil. Ešte som overil cieľ mojej jazdy a vyrazili sme. Pán taxikár zručne a bezpečne šoféroval ulicami a pritom sme nenútene kecali. Žiadne prudké brzdenie či rýchla jazda ani oplzlé nadávky. Cítil som sa veľmi pohodlne a hlavne bezpečne. Za chvíľu sme boli na mieste, zaplatil som, poďakoval a zaželali sme si všetko dobré 🙂Vďaka tejto príjemnej skúsenosti môžem TAXI-TAXI Bratislava len ODPORÚČAŤ 👍😉
Criptor Sk/CzCriptor Sk/Cz
10:39 17 Nov 21
Najlepšie TAXI v Bratislave, vrelo odporúčam., vždy na čas , rýchle a seriózne.. 🇪🇸 El mejor TAXI de Bratislava...
js_loader

Objednať taxík

Call Now Button