Taxi Bratislava

Kontakt

Naša spoločnosť

02/16 901

Spoločnosť PAWER s. r. o.

IČO:47367962

DIČ:2023838256

Kontakt : +421 910 467 999

Email: taxisluzba.bratislava@gmail.com

Niečo o nás

Radi vám poskytneme informácie o našej spoločnosti. Sme profesionálna taxi služba so zameraním na poskytovanie spoľahlivej a pohodlnej prepravy pre našich zákazníkov. Naším cieľom je prinášať vám najvyššiu kvalitu služieb a spokojnosť pri každom vašom cestovaní.

Tu je niekoľko dôležitých faktov o nás:

  1. Profesionálni vodiči: Naši vodiči sú skúsení a odborne vyškolení. Majú dobré znalosti miestnej dopravy a vedia, ako vás bezpečne a rýchlo dostať na miesto určenia. Sú priateľskí, zdvorilí a ochotní pomôcť vám s batožinou alebo akýmkoľvek iným špecifickým požiadavkom.

  2. Pohodlné vozidlá: Naše vozidlá sú dobre udržiavané, čisté a vybavené pohodlnými sedadlami. Snažíme sa zabezpečiť, aby vaša cesta bola príjemná a komfortná.

  3. Bezpečnosť: Bezpečnosť našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá. Naše vozidlá sú pravidelne kontrolované a udržiavané, aby zabezpečili bezpečnú jazdu. Naši vodiči dodržiavajú všetky pravidlá cestnej premávky a starajú sa o vaše pohodlie a bezpečie počas celej jazdy.

  4. Flexibilita: Sme flexibilní a snažíme sa prispôsobiť sa vašim potrebám. Môžete si objednať taxi vopred podľa vášho času odchodu, alebo nás kontaktovať, keď potrebujete okamžitú prepravu. Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

  5. Kvalitná zákaznícka služba: Veríme v poskytovanie vynikajúcej zákazníckej služby. Sme ochotní odpovedať na vaše otázky, poskytnúť informácie a vyhovieť vašim špecifickým požiadavkám. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Veríme, že vám môžeme poskytnúť spoľahlivú a príjemnú taxi prepravu. Nech už cestujete na letisko, do práce, na stretnutie alebo kamkoľvek inam, sme tu, aby sme vám zabezpečili bezproblémovú a pohodlnú jazdu.

Taxi-Taxi Bratislava

Taxi-Taxi Bratislava

LucyLucy
21:01 08 Jun 23
Musím priznať, že som sa zo začiatku obávala ako to bude časovo a cenovo čo sa týka taxíkov, ale som naozaj milo prekvapená. V jeden deň som išla dva razy, oba s iným vodičom, jeden lepší ako druhý. Autá čisté, voňavé, vodiči príjemne naladení, zhovorčiví a nápomocní. Obaja mi povedali, že tak do 10 minút budú pri mne, ale prišli ani nie do 4. Som nad mieru spokojná, ak budem niekedy v Bratislave potrebovať taxi jednoznačne len od vás.
Erik PastierovičErik Pastierovič
13:55 16 Mar 23
Pri objednaní dopredu prišiel taxík 2 min pred dohodnutým časom ... Pekne čisté auto všetko super odporúčam
Adriana ViselkováAdriana Viselková
18:50 01 Mar 23
Bezpochyby najlepšia taxi služba v Bratislave. Šofér bol veľmi milý a priateľský + auto čisté a na úrovni. Určite môžem odporučiť.
Branislav MiadokBranislav Miadok
20:29 17 Oct 22
Pracovne som navštívil Bratislavu a po vystúpení zo stanici som potreboval odvoz 🚕Tak som si vygúglil "TAXI-TAXI Bratislava" a skúsil zavolať. Ozval sa mi príjemný dispečer a preveril, či ma vedia odviesť. Po chvíľke mi oznámil, že do max 5 minút pristavia auto, upresnil aj značku a farbu aby som vedel aké auto mám čakať 🙂Neubehlo ani tých 5 minút a taxík už bol pri mne. Zdvorilo som pozdravil a nastúpil. Ešte som overil cieľ mojej jazdy a vyrazili sme. Pán taxikár zručne a bezpečne šoféroval ulicami a pritom sme nenútene kecali. Žiadne prudké brzdenie či rýchla jazda ani oplzlé nadávky. Cítil som sa veľmi pohodlne a hlavne bezpečne. Za chvíľu sme boli na mieste, zaplatil som, poďakoval a zaželali sme si všetko dobré 🙂Vďaka tejto príjemnej skúsenosti môžem TAXI-TAXI Bratislava len ODPORÚČAŤ 👍😉
Criptor Sk/CzCriptor Sk/Cz
10:39 17 Nov 21
Najlepšie TAXI v Bratislave, vrelo odporúčam., vždy na čas , rýchle a seriózne.. 🇪🇸 El mejor TAXI de Bratislava...
js_loader

Objednať taxík

Call Now Button