Taxi Bratislava

Taxi na letisko Budapešť

Ak sa chystáte na cestu z alebo do Budapešti, taxi na letisko je jedným z najpohodlnejších a najspoľahlivejších spôsobov, ako začať alebo ukončiť svoju cestu. Odvezieme Vás

Odvoz na letisko

Letisko Budapešť

Taxi na letisko Budapešť – Ferenca Liszta

Cesta z Bratislavy na letisko Budapešť Ferenc Liszt môže byť pohodlným a bezstarostným zážitkom, ak si zvolíte správne dopravné prostriedky. Medzi tieto možnosti patrí taxi, ktoré ponúka komfort, spoľahlivosť a osobný servis.

Jazda taxíkom z Bratislavy na budapeštianske letisko trvá približne 2,5 hodiny, ale tento čas sa môže mierne líšiť v závislosti od dopravných podmienok a rýchlostných obmedzení. To vám však poskytuje dostatok času na relaxáciu a prípravu na vašu ďalšiu cestu, či už je to služobný let alebo dovolenka.

Taxi na letisko Cena
Letisko Budapešť - Ferenca Liszta
230€

Neváhajte nás kontaktovať na akékoľvek otázky Vám radi zodpovieme ohľadom ceny aj prepravy na letiská. 

Taxi-Taxi Bratislava recenzie

LucyLucy
21:01 08 Jun 23
Musím priznať, že som sa zo začiatku obávala ako to bude časovo a cenovo čo sa týka taxíkov, ale som naozaj milo prekvapená. V jeden deň som išla dva razy, oba s iným vodičom, jeden lepší ako druhý. Autá čisté, voňavé, vodiči príjemne naladení, zhovorčiví a nápomocní. Obaja mi povedali, že tak do 10 minút budú pri mne, ale prišli ani nie do 4. Som nad mieru spokojná, ak budem niekedy v Bratislave potrebovať taxi jednoznačne len od vás.
Erik PastierovičErik Pastierovič
13:55 16 Mar 23
Pri objednaní dopredu prišiel taxík 2 min pred dohodnutým časom ... Pekne čisté auto všetko super odporúčam
Adriana ViselkováAdriana Viselková
18:50 01 Mar 23
Bezpochyby najlepšia taxi služba v Bratislave. Šofér bol veľmi milý a priateľský + auto čisté a na úrovni. Určite môžem odporučiť.
Branislav MiadokBranislav Miadok
20:29 17 Oct 22
Pracovne som navštívil Bratislavu a po vystúpení zo stanici som potreboval odvoz 🚕Tak som si vygúglil "TAXI-TAXI Bratislava" a skúsil zavolať. Ozval sa mi príjemný dispečer a preveril, či ma vedia odviesť. Po chvíľke mi oznámil, že do max 5 minút pristavia auto, upresnil aj značku a farbu aby som vedel aké auto mám čakať 🙂Neubehlo ani tých 5 minút a taxík už bol pri mne. Zdvorilo som pozdravil a nastúpil. Ešte som overil cieľ mojej jazdy a vyrazili sme. Pán taxikár zručne a bezpečne šoféroval ulicami a pritom sme nenútene kecali. Žiadne prudké brzdenie či rýchla jazda ani oplzlé nadávky. Cítil som sa veľmi pohodlne a hlavne bezpečne. Za chvíľu sme boli na mieste, zaplatil som, poďakoval a zaželali sme si všetko dobré 🙂Vďaka tejto príjemnej skúsenosti môžem TAXI-TAXI Bratislava len ODPORÚČAŤ 👍😉
Criptor Sk/CzCriptor Sk/Cz
10:39 17 Nov 21
Najlepšie TAXI v Bratislave, vrelo odporúčam., vždy na čas , rýchle a seriózne.. 🇪🇸 El mejor TAXI de Bratislava...
js_loader

Objednať taxík

Call Now Button