Taxi Bratislava

Taxi na letisko

Vitajte v Taxi-Taxi Bratislava, spoľahlivej taxislužbe, ktorá vám pomôže zabezpečiť, že nezmeškáte svoje letadlo. Sme tu, aby sme vám poskytli pohodlnú a spoľahlivú prepravu z miesta vášho bydliska alebo kdekoľvek inde v Bratislave priamo na letisko.

Odvoz na letisko

Taxíkom na letisko ?

Čo vám vieme ponúknuť ?

  1. Profesionálni vodiči: Naši skúsení vodiči sú odborníci na cestnú premávku a poskytujú bezpečnú a pohodlnú jazdu.

  2. Pohodlné vozidlá: Naše vozidlá sú vybavené pohodlnými sedadlami a dostatkom miesta na vašu batožinu. Snažíme sa zabezpečiť, aby vaša cesta na letisko bola čo najpríjemnejšia.

  3. Bezpečnosť: Zákaznícka bezpečnosť je pre nás prioritou. Vozidlá sú pravidelne kontrolované a udržiavané, aby zabezpečili bezpečnú jazdu.  Naši vodiči majú bohaté skúsenosti s praxou.

  4. Flexibilita: Ponúkame možnosť objednať si taxi na letisko vopred podľa vášho času odchodu. Môžete si tiež objednať taxi ihneď, ak potrebujete okamžitú prepravu.

  5. Konkurencieschopné ceny: Naše ceny sú konkurencieschopné a spravodlivé. Nezabudnite, že ceny môžu byť ovplyvnené vzdialenosťou od vášho miesta odchodu a dopravnou premávkou.

  6. Presnosť: Sme presní a vždy sa snažíme dodržať dohodnutý čas odchodu a príchodu. Vaše pohodlie a spokojnosť sú pre nás dôležité.

Na ktoré letisko to bude ?

Letisko Bratislava

Taxi na letisko Bratislava M.R Štefánika

Letisko Viedeň

Taxi na letisko Viedeň Schwechat

Letisko Budapešť

Taxi na letisko Budapešť

Letisko Praha

Taxi na letisko Praha

Taxi na letisko Cena
Letisko Bratislava - M.R Štefánika
20€
Letisko Viedeň - Schwechat
75€
Letisko Budapešť- Ferenca Liszsta
230€
Letisko Praha - Václava Havla
400€

Neváhajte nás kontaktovať na akékoľvek otázky Vám radi zodpovieme ohľadom ceny aj prepravy na letiská. 

Taxi-Taxi Bratislava recenzie

LucyLucy
21:01 08 Jun 23
Musím priznať, že som sa zo začiatku obávala ako to bude časovo a cenovo čo sa týka taxíkov, ale som naozaj milo prekvapená. V jeden deň som išla dva razy, oba s iným vodičom, jeden lepší ako druhý. Autá čisté, voňavé, vodiči príjemne naladení, zhovorčiví a nápomocní. Obaja mi povedali, že tak do 10 minút budú pri mne, ale prišli ani nie do 4. Som nad mieru spokojná, ak budem niekedy v Bratislave potrebovať taxi jednoznačne len od vás.
Erik PastierovičErik Pastierovič
13:55 16 Mar 23
Pri objednaní dopredu prišiel taxík 2 min pred dohodnutým časom ... Pekne čisté auto všetko super odporúčam
Adriana ViselkováAdriana Viselková
18:50 01 Mar 23
Bezpochyby najlepšia taxi služba v Bratislave. Šofér bol veľmi milý a priateľský + auto čisté a na úrovni. Určite môžem odporučiť.
Branislav MiadokBranislav Miadok
20:29 17 Oct 22
Pracovne som navštívil Bratislavu a po vystúpení zo stanici som potreboval odvoz 🚕Tak som si vygúglil "TAXI-TAXI Bratislava" a skúsil zavolať. Ozval sa mi príjemný dispečer a preveril, či ma vedia odviesť. Po chvíľke mi oznámil, že do max 5 minút pristavia auto, upresnil aj značku a farbu aby som vedel aké auto mám čakať 🙂Neubehlo ani tých 5 minút a taxík už bol pri mne. Zdvorilo som pozdravil a nastúpil. Ešte som overil cieľ mojej jazdy a vyrazili sme. Pán taxikár zručne a bezpečne šoféroval ulicami a pritom sme nenútene kecali. Žiadne prudké brzdenie či rýchla jazda ani oplzlé nadávky. Cítil som sa veľmi pohodlne a hlavne bezpečne. Za chvíľu sme boli na mieste, zaplatil som, poďakoval a zaželali sme si všetko dobré 🙂Vďaka tejto príjemnej skúsenosti môžem TAXI-TAXI Bratislava len ODPORÚČAŤ 👍😉
Criptor Sk/CzCriptor Sk/Cz
10:39 17 Nov 21
Najlepšie TAXI v Bratislave, vrelo odporúčam., vždy na čas , rýchle a seriózne.. 🇪🇸 El mejor TAXI de Bratislava...
js_loader

Objednať taxík

Call Now Button