Taxi Bratislava

Drink taxi

Náš tím skúsených vodičov odvezie Vás aj vaše vozidlo. Týmto spôsobom môžete mať istotu, že vy a vaše auto sa dostanete na miesto určenia bezpečne a bez rizika. Naša priorita je ochrana vášho života a životov ostatných účastníkov cestnej premávky.

Zavolať drink taxi

Odšoferujeme vaše vozidlo

Ako to prebieha

Ak sa nachádzate v situácii, kde ste konzumovali alkohol a nechcete riskovať jazdu, môžete nás kontaktovať a my vám poskytneme potrebnú asistenciu.

Samotná služba Drink Taxi prebieha nasledovne:

  1. Kontakt: Klient sa spojí s nami buď telefonicky alebo cez online rezervačný formulár na našej webovej stránke. Požadujeme informácie o mieste a čase odvozu, ako aj o počte pasažierov a potrebe odvozu aj vozidla.

  2. Odvoz: Náš vodič príde na dohodnuté miesto v určený čas. Ak je klient pod vplyvom alkoholu, náš vodič sa o všetko postará. Vodič bude mať príslušné povolenie na prevádzku vozidla.

  3. Bezpečná preprava: Vodič bezpečne odvezie klienta a jeho vozidlo na požadovanú destináciu. Dbáme na dodržiavanie všetkých cestných predpisov a bezpečnostných opatrení.

  4. Príchod na miesto: Po príchode na miesto určenia vodič pomôže klientovi vystúpiť z vozidla a zabezpečí, aby bol klient bezpečne na svojom mieste.

  5. Platba: Klient uhradí poplatok za službu Drink Taxi. Platby sa môžu vykonávať hotovosťou, kartou alebo cez online platobné brány, v závislosti od dostupných možností platby.

Služba Drink Taxi je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlný a bezpečný spôsob dopravy pre vodičov, ktorí nie sú schopní bezpečne viesť svoje vozidlo po konzumácii alkoholu. Náš tím sa zameriava na bezpečnosť, spoľahlivosť a ochranu životov našich klientov a ostatných účastníkov cestnej premávky.

Taxi-Taxi Bratislava

Služba Cena
Nástupne
20€
Cena za 1km (pre každého vodiča)
1,5€
Minimálne jazdné
60€
LucyLucy
21:01 08 Jun 23
Musím priznať, že som sa zo začiatku obávala ako to bude časovo a cenovo čo sa týka taxíkov, ale som naozaj milo prekvapená. V jeden deň som išla dva razy, oba s iným vodičom, jeden lepší ako druhý. Autá čisté, voňavé, vodiči príjemne naladení, zhovorčiví a nápomocní. Obaja mi povedali, že tak do 10 minút budú pri mne, ale prišli ani nie do 4. Som nad mieru spokojná, ak budem niekedy v Bratislave potrebovať taxi jednoznačne len od vás.
Erik PastierovičErik Pastierovič
13:55 16 Mar 23
Pri objednaní dopredu prišiel taxík 2 min pred dohodnutým časom ... Pekne čisté auto všetko super odporúčam
Adriana ViselkováAdriana Viselková
18:50 01 Mar 23
Bezpochyby najlepšia taxi služba v Bratislave. Šofér bol veľmi milý a priateľský + auto čisté a na úrovni. Určite môžem odporučiť.
Branislav MiadokBranislav Miadok
20:29 17 Oct 22
Pracovne som navštívil Bratislavu a po vystúpení zo stanici som potreboval odvoz 🚕Tak som si vygúglil "TAXI-TAXI Bratislava" a skúsil zavolať. Ozval sa mi príjemný dispečer a preveril, či ma vedia odviesť. Po chvíľke mi oznámil, že do max 5 minút pristavia auto, upresnil aj značku a farbu aby som vedel aké auto mám čakať 🙂Neubehlo ani tých 5 minút a taxík už bol pri mne. Zdvorilo som pozdravil a nastúpil. Ešte som overil cieľ mojej jazdy a vyrazili sme. Pán taxikár zručne a bezpečne šoféroval ulicami a pritom sme nenútene kecali. Žiadne prudké brzdenie či rýchla jazda ani oplzlé nadávky. Cítil som sa veľmi pohodlne a hlavne bezpečne. Za chvíľu sme boli na mieste, zaplatil som, poďakoval a zaželali sme si všetko dobré 🙂Vďaka tejto príjemnej skúsenosti môžem TAXI-TAXI Bratislava len ODPORÚČAŤ 👍😉
Criptor Sk/CzCriptor Sk/Cz
10:39 17 Nov 21
Najlepšie TAXI v Bratislave, vrelo odporúčam., vždy na čas , rýchle a seriózne.. 🇪🇸 El mejor TAXI de Bratislava...
js_loader

Objednať taxík

Call Now Button