Taxi Bratislava

Taxi na letisko Bratislava

Hľadáte spoľahlivý a pohodlný prevoz na Letisko M. R. Štefánika v Bratislave? Máme pre vás riešenie! Ponúkame profesionálnu taxislužbu, ktorá vás bezpečne a včas odvezie na letisko a z letiska v Bratislave.

Odvoz na letisko

M.R Štefánika

Taxi na letisko M.R Štefánika - Bratislava

Ak plánujete let z Bratislavy alebo sa do nej vraciate, jedným z najpohodlnejších a najspoľahlivejších spôsobov, ako sa dostať na letisko alebo z neho, je taxík. Bratislavské taxi služby sú profesionálne, rýchle a efektívne, takže môžete si byť istí, že sa nebudete musieť  stresovať, ohľadom dopravy.

Nastúpte do taxi, uvoľnite sa a užite si jazdu po dlhom vyčerpávajúcom lete. Bez ohľadu na to, či cestujete na letisko alebo z neho, taxi v Bratislave vám ponúka spoľahlivosť, pohodlie, ktoré potrebujete, aby ste začali alebo ukončili svoju cestu správnym spôsobom.

Letisko v Bratislave má dobrú polohu, šikovné sa da napojiť na mestský obchvat ako aj na diaľnicu D1 a D4 a r7.

Taxi na letisko Cena
Letisko M.R Štefánika - Bratislava
20€

Neváhajte nás kontaktovať na akékoľvek otázky Vám radi zodpovieme ohľadom ceny aj prepravy na letiská. 

Taxi-Taxi Bratislava recenzie

LucyLucy
21:01 08 Jun 23
Musím priznať, že som sa zo začiatku obávala ako to bude časovo a cenovo čo sa týka taxíkov, ale som naozaj milo prekvapená. V jeden deň som išla dva razy, oba s iným vodičom, jeden lepší ako druhý. Autá čisté, voňavé, vodiči príjemne naladení, zhovorčiví a nápomocní. Obaja mi povedali, že tak do 10 minút budú pri mne, ale prišli ani nie do 4. Som nad mieru spokojná, ak budem niekedy v Bratislave potrebovať taxi jednoznačne len od vás.
Erik PastierovičErik Pastierovič
13:55 16 Mar 23
Pri objednaní dopredu prišiel taxík 2 min pred dohodnutým časom ... Pekne čisté auto všetko super odporúčam
Adriana ViselkováAdriana Viselková
18:50 01 Mar 23
Bezpochyby najlepšia taxi služba v Bratislave. Šofér bol veľmi milý a priateľský + auto čisté a na úrovni. Určite môžem odporučiť.
Branislav MiadokBranislav Miadok
20:29 17 Oct 22
Pracovne som navštívil Bratislavu a po vystúpení zo stanici som potreboval odvoz 🚕Tak som si vygúglil "TAXI-TAXI Bratislava" a skúsil zavolať. Ozval sa mi príjemný dispečer a preveril, či ma vedia odviesť. Po chvíľke mi oznámil, že do max 5 minút pristavia auto, upresnil aj značku a farbu aby som vedel aké auto mám čakať 🙂Neubehlo ani tých 5 minút a taxík už bol pri mne. Zdvorilo som pozdravil a nastúpil. Ešte som overil cieľ mojej jazdy a vyrazili sme. Pán taxikár zručne a bezpečne šoféroval ulicami a pritom sme nenútene kecali. Žiadne prudké brzdenie či rýchla jazda ani oplzlé nadávky. Cítil som sa veľmi pohodlne a hlavne bezpečne. Za chvíľu sme boli na mieste, zaplatil som, poďakoval a zaželali sme si všetko dobré 🙂Vďaka tejto príjemnej skúsenosti môžem TAXI-TAXI Bratislava len ODPORÚČAŤ 👍😉
Criptor Sk/CzCriptor Sk/Cz
10:39 17 Nov 21
Najlepšie TAXI v Bratislave, vrelo odporúčam., vždy na čas , rýchle a seriózne.. 🇪🇸 El mejor TAXI de Bratislava...
js_loader

Objednať taxík

Call Now Button