Taxi Bratislava

Cenník

Taxíkom výhodne a komfortne

Cenník jazdného

Služba Cena
Nástupne
3€
Cena za 1 km
1,5€
Čakanie
0,50€/min
Minimálne jazdné
10€

Na dlhšiu trasu Vám poskytneme zľavu

Cenník pre viac miestne taxi tu

Príplatky

Služba Cena
Online objednávka
2€
Extra batožina
3€
Drink Taxi
2x 1,5€/km
Nočný príplatok od 22:00 do 6:00
2€
Znečistenie vozidla
300€

Extra služba

služba Cena
Donáška /nákup
20€
Štartovacie káble
20€

Taxi-Taxi Bratislava

Naším cieľom je poskytovať kvalitnú a spoľahlivú službu za spravodlivé ceny. Snažíme sa zabezpečiť maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zabezpečiť, aby ich preprava bola pohodlná, bezpečná a presná.

Pri stanovovaní cenníka sa snažíme byť transparentní a spravodliví. Naša cena zohľadňuje faktory ako vzdialenosť, čas, dopravnú premávku a prípadné príplatky. Veríme, že naša cena odráža hodnotu a kvalitu našich služieb.

Okrem toho, snažíme sa poskytovať vynikajúcu zákaznícku obsluhu. Naše posádky sú priateľské, zdvorilé a ochotné pomôcť vám s akýmkoľvek požiadavkami alebo otázkami, ktoré môžete mať. Sme flexibilní a snažíme sa prispôsobiť sa individuálnym potrebám a časovému plánu našich zákazníkov.

Naším hlavným cieľom je vaša spokojnosť a dôvera. Snažíme sa vytvárať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ktorí nás budú volať opakovane a odporúčať nás ďalej. Preto sa vždy snažíme poskytovať najlepšiu možnú taxi službu na presný čas a za primeranú cenu.

Ak máte akékoľvek špecifické požiadavky alebo otázky ohľadom cenníka alebo našej služby, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme bližšie informácie a odpovieme na všetky vaše otázky.

Taxi-Taxi Bratislava

LucyLucy
21:01 08 Jun 23
Musím priznať, že som sa zo začiatku obávala ako to bude časovo a cenovo čo sa týka taxíkov, ale som naozaj milo prekvapená. V jeden deň som išla dva razy, oba s iným vodičom, jeden lepší ako druhý. Autá čisté, voňavé, vodiči príjemne naladení, zhovorčiví a nápomocní. Obaja mi povedali, že tak do 10 minút budú pri mne, ale prišli ani nie do 4. Som nad mieru spokojná, ak budem niekedy v Bratislave potrebovať taxi jednoznačne len od vás.
Erik PastierovičErik Pastierovič
13:55 16 Mar 23
Pri objednaní dopredu prišiel taxík 2 min pred dohodnutým časom ... Pekne čisté auto všetko super odporúčam
Adriana ViselkováAdriana Viselková
18:50 01 Mar 23
Bezpochyby najlepšia taxi služba v Bratislave. Šofér bol veľmi milý a priateľský + auto čisté a na úrovni. Určite môžem odporučiť.
Branislav MiadokBranislav Miadok
20:29 17 Oct 22
Pracovne som navštívil Bratislavu a po vystúpení zo stanici som potreboval odvoz 🚕Tak som si vygúglil "TAXI-TAXI Bratislava" a skúsil zavolať. Ozval sa mi príjemný dispečer a preveril, či ma vedia odviesť. Po chvíľke mi oznámil, že do max 5 minút pristavia auto, upresnil aj značku a farbu aby som vedel aké auto mám čakať 🙂Neubehlo ani tých 5 minút a taxík už bol pri mne. Zdvorilo som pozdravil a nastúpil. Ešte som overil cieľ mojej jazdy a vyrazili sme. Pán taxikár zručne a bezpečne šoféroval ulicami a pritom sme nenútene kecali. Žiadne prudké brzdenie či rýchla jazda ani oplzlé nadávky. Cítil som sa veľmi pohodlne a hlavne bezpečne. Za chvíľu sme boli na mieste, zaplatil som, poďakoval a zaželali sme si všetko dobré 🙂Vďaka tejto príjemnej skúsenosti môžem TAXI-TAXI Bratislava len ODPORÚČAŤ 👍😉
Criptor Sk/CzCriptor Sk/Cz
10:39 17 Nov 21
Najlepšie TAXI v Bratislave, vrelo odporúčam., vždy na čas , rýchle a seriózne.. 🇪🇸 El mejor TAXI de Bratislava...
js_loader

Objednať taxík

Call Now Button